ایجاد آرامش در اتاق خواب سبز مریم گلی

سبز رنگی است که بیشتر مورد توجه اتاق خواب ها قرار می گیرد ، زیرا باعث ایجاد احساس آرامش می شود و نشان دهنده آرامش است. این احساسات برای آرامش و خلاص شدن از استرس مناسب هستند ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها اغلب برای اتاق خواب و حمام انتخاب می شوند. اگر امیدوارید که در هنگام بازسازی اتاق خواب اصلی یا اتاق مهمان خود ، آرامشی به زندگی خود وارد کنید ، ایجاد آرامش در یک اتاق خواب سبز مریم گلی نقطه شروع کامل است.

این بدان معنا نیست که شما باید احساس کنید باید کل اتاق را با رنگ مریم گلی رنگ آمیزی کنید تا آرامش و آرامش را به فضای خود ببخشید. از طرف دیگر ، باید مطمئن شوید که این رنگ برجسته ترین رنگ اتاق است یا حداقل یکی از رنگهایی است که بیشتر بیان شده است ، به طوری که احساساتی که برانگیخته می شود ، هنگام ورود به اتاق بیشتر از همه احساس می شوند. در اینجا چند نکته برای ایجاد آرامش در یک اتاق خواب سبز با ظرافت و با کلاس وجود دارد:

دیوارها را به رنگ سبز مریم گلی رنگ کنید. این رنگ خنثی به عنوان رنگ دیوار به خوبی کار می کند ، مخصوصاً وقتی با سقف سفید و چوب طبیعی برای کف ست شده باشد. خواه آرزوی فروش خانه را داشته باشید یا به سادگی زیبایی آن را زیبا کنید ، رنگ های خنثی ظاهری کلاسیک و مناسب اکثر سبک های دکوراسیون است. می توانید از طریق لوازمی مانند فرش ، ملافه ، آباژور و بالش ، لکه های روشن رنگی به آن اضافه کنید.

یک دیوار خنثی را با یک پرده سبز مریم گلی تکمیل کنید. اگر رنگ خنثی دیگری را  طراحی دیوار سبز برای دیوارها مانند قهوهای مایل به زرد ، سفید ، آبی پاستلی یا زرد انتخاب کرده اید ، پرده های سبز مریم گلی افزودن زیبایی به دکوراسیون است. این باعث می شود تا آرامش و آرامش مناسب بدون از بین بردن سایر نقاط کانونی اتاق ، به وجود آید. با استفاده از مواد مات و روشن ، نور طبیعی اتاق را به حداکثر برسانید و با بستن پرده طرح دار ، عمق را اضافه کنید. دیوارهای تیره تر باید با سایه های روشن تر مریم گلی ساخته شوند تا فضای اتاق را جلا بخشیده و ظلم را بدرقه کنند.

تختخواب را با ملافه های سبز مریم گلی از سایه های مختلف بپوشانید. رنگ سبز مریم گلی یک رنگ ساده نیست ، بلکه سایه ای چند وجهی است که می توانید برای استفاده در کل تختخواب بدون دو بار استفاده از همان وجه استفاده کنید. اگر سایه دیوار روشن است ، از روشن ترین سایه خود برای ملحفه ها استفاده کنید ، با هر لایه تیره شوید ، تا زمانی که تاریک تر از بالا باشد (یا در بالش های برجسته). این روش دیگری برای افزودن عمق به اتاق است. عکس آن درست است اگر سایه دیوار تاریک باشد. با تاریک ترین سایه شروع کنید و روشن تر کار کنید.